خانه / پاوه / از دو تن خبرنگاران فعال عرصه محیط زیست پاوه تجلیل به عمل آمد

از دو تن خبرنگاران فعال عرصه محیط زیست پاوه تجلیل به عمل آمد

به گزارش ثلاث پرس: مدیر اداره حفاظت از محیط زیست پاوه از دو تن از خبرنگاران فعال عرصه محیط زیست به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار تجلیل کرد.

مهندس اخگر زاده در این نشست اصحاب رسانه و خبرنگاران را چشم های بینای مردم دانست و گفت : رسالت خطیر و سترگ این عزیزان اگر بر اساسصداقت و راست گفتاری و انعکاس اخبار و اطلاعات به روز و دقیق به مردم و مخاطبانشان باشد نه تنها منجر به افزایش سطح آگاهی صبر و تحمل بیشتر و تامل و همراهی بیشتر آحاد مردم و خیلی از امورات فرهنگی و علمی دیگر می شود بلکه منجر به رضایت و اطمینان خاطر مردم و در نهایت رضایت حضرت حق گشته و ثواب اخروی را نیز نسیب خود کرده اند .

محیط-زیست-17

وی افزود : به نوبه خود از تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه و اهل قلم شهرستان تقدیر و تشکر فراوان نموده و بهترین تبریک ها را  تقدیم حضور این بزرگواران نموده و از خداوند متعال سلامتی عاقبت به خیری و توفیقات روز افزون را طلب می نمایم

مهندس اخگرزاده سپس گفت : لازم است تبریک ویژه ای از سایت فعال و پرطرفدار سلام پاوه را داشته باشم واز مدیر مسئول این سایت آقای فرهاد صالحی و یار همراه و همیشگی ایشان اقای صهیب زربان نیز عرض تبریک داشته که به جهت اشاعه فرهنگ و اخلاق زیست محیطی در میان همشهریان فهیم پاوه و اورامانات و انعکاس موضوعات و مسایل زیست محیطی منطقه سالها طولانی بطور جد و با نهایت صبر و حوصله و بردباری به مردم منطقه در خصوص آگاهی بخشی در این زمینه خدمت نموده اند کمال تشکر و قدردانی داشته و به این عزیزیان ادای احترام میکنم.

ویمحیط-زیست-جوانرود-17-300x225 در پایان ضمن تشکر از دیگر اصحاب رسانه شهرستان نداشتن اعتبارات لازم را دلیلی بر این دانست که نتواند از آنها تجلیل کند .

مهندس عطاالله قادری رئیس اداره محیط زیست جوانرود نیز که در این مراسم نیز با اهدای لوح و هدایایی از زحمات خبرنگاران فعال عرصه محیط زیست تجلیل کرد .

وی ضمن تبریک بمناسبت روز خبرنگار به  سنگر سازان بی سنگر تشکر ویزه ای داشت از آقایان فرهاد صالحی و صهیب زربان در سایت سلام پاوه و  اذعان داشتکه مسئولیت خطیر این عزیزان در مقابل هجمه ها و بیان مشکلات و مسایل اجتماعی و فرهنگی و خیلی از امورات دیگر بسیار سنگین و اقدامات و صبر و شکیبایی این عزیزان ستودنی است بنده به نوبه خود از فعالیت‌هایی زیست محیطی و پوشش و انعکاس موضوعات شهرستان جوانرود بخصوص در عرصه محیط زیست در سایت سلام پاوه تقدیر و تشکر و آرزوی توفیقات بیشتر از خداوند متعال را برای این عزیزیان خواستارم.

در پایان مدیر اداره محیط زیست پاوه به رسم یادبود لوح تقدیر و هدیه ای را از به آقایان صهیب زربان و فرهاد صالحی از فعالان عرصه محیط زیست و خبر اهداء کرد.

محیط-زیست-16

منبع:سلام پاوه

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.