خانه / جدیدترین اخبار / مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش جوانرود از سمت خود استعفا داد

مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش جوانرود از سمت خود استعفا داد

563456345634

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان جوانرود با انتشار پیامی ازسمت خود استعفا داد.

این گزارشات حاکیست که حبیب فتحی مدیر روابط عمومی اداره آموزش وپرورش شهرستان جوانرود با انتشار پیامی ازسمت خود استعفا داد.

 در برخی ادارات وسازمانهای منطقه اورامانات بخصوص در جوانرود که با استعفای رئیس شبکه بهداشت و درمان و مدیر اداره آموزش و پرورش این شهرستان به وقوع پیوست، درادامه مدیر مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان جوانرود نیز با انتشار پیامی از سمت خود استعفا داد.

با استعفای حبیب فتحی ازسمت خود، سیدمهدی هاشمی مدیرکانون فرهنگی تربیتی ایثارجوانرود واهل ثلاث باباجانی به سمت مدیر روابط عمومی منصوب گردید.

متن پیام حبیب فتحی در پایان خواهدآمد:

بنام خداوند بخشنده مهربان
سلام و درود خداوند بر همه دوستان و همکاران گرامی
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا وپرمحبت شما همکاران گرامی سپری کنم ،به یقین ادعا می کنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی واخلاقی شما مدیران تو انمند و همکاران پر تلاش واندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است.ضمن عرض سپاس و قدردانی از الطاف شما دوستان و همکاران گرامی از خداوند متعال نعمات بی کران واستمداد و پشتیبانی برای شما عزیزان آرزومندم  با توجه به استعفای اینجانب در پست روابط عمومی در سنگر دیگری خدمتگزار خواهم بود . .به امید به اینکه از صمیم قلب قصور اینجانب را بخشیده واین حقیر را حلال فرمایید.
با سپاس فراوان
کوچک شما حبیب فتحی. 

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.