خانه / پاوه / اکران فیلم کمدی “زاپاس” در سینما فرهنگ پاوه

اکران فیلم کمدی “زاپاس” در سینما فرهنگ پاوه

زاپاس-پوستر

 

 به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس،  مدیر سینما فرهنگ پاوه از اکران فیلم کمدی “زاپاس” در سینما فرهنگ پاوه خبر داد.

 

فواد توفیقی با اعلام این خبر گفت: فیلم «زاپاس» به کارگردانی برزو نیک نژاد در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، که سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن (شبنم مقدمی) را دریافت کرد و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین چهره‌پردازی شد.

توفیقی به یادداشت کارگردان این فیلم اشاره کرد که در این رابطه می گوید: همه تلاشم را کردم ملودرام اجتماعی را با روایت شیرینی به تصویر بکشم و مخاطب را با قصه آن درگیر کنم. حتی با این که مضمون «زاپاس» کاملا اجتماعی است، گاهی لبخند بر روی لب مخاطب بنشانم. موضوع قصه «زاپاس» مدت ها مرا درگیر خودش کرده بود و دوست داشتم مخاطب عام را هم با آن همراه کنم.

مدیر سینما فرهنگ پاوه بازیگران این فیلم را امیر جعفری در نقش داود، ریما رامین فر در نقش زری، جواد عزتی در نقش سعید، الناز حبیبی در نقش نعنا، احمد مهران فر در نقش اکبر، شبنم مقدمی در نقش خورشید، ماهان نصیری و صفر روحی در نقش رحمت اعلام کرد.

گفتنی است فیلم سینمایی «زاپاس» با ژانر اجتماعی و کمدی در ۹۷ دقیقه از یک شنبه هفتم شهریورماه لغایت سیزدهم شهریورماه در دو سانس ۱۸ و ۲۲ در سینما فرهنگ پاوه اکران می شود.

منبع:pavehpress

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.