خانه / ثلاث باباجانی / باحضورسرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی مراسم تجلیل از کارمندان نمونه برگزار شد

باحضورسرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی مراسم تجلیل از کارمندان نمونه برگزار شد

مراسم تجلیل از کارمندان نمونه با حضور اکبری سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی، ماموستا شیخی و مسئولین و کارمندان ادارات در سالن وحدت در سومین روز از هفته دولت برگزارشد.

photo_2016-08-26_00-22-33
به گزارش ثلاث پرس :اکبری سرپرست فرمانداری در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته و یاد و خاطره شهدای دولت به تشریح برنامه و خدمات دولت پرداخت .
اکبری سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی مهار آب های سطحی و روان ،احداث و تسطیح راه های ارتباطی و از همه مهم ترین به تثبیت نرخ تورم توسط دولت تدبیر وامید اشاره کرد.
اکبری سرپرست فرمانداری اخلاق مداری و مردم داری از اهداف دولت دانست وگفت مسئولین باتمام توان در رفع مشکلات مردم تلاش نمایند

ماموستا شیخی نیز سخنران بعدی بود ایشان خدمات دولت در منطقه را خوب ارزیابی کرد .
شیخی در ادامه به بحث وحدت ونیز اقتدار نظام پرداخت وگفت
واین است که نظر جمهوری اسلامی ایران برای همه کشورها بخصوص خاورمیانه اهمیت بالایی که این نشان از پیشرفت در تمام زمینه های سیاسی ،فرهنگی ،اجتماعی ،افتصادی و …رادارد که کشور ما دربرقراری امنیت آنها نقش داشته است.
شیخی در ادامه تصریح نمود الحمدالله فعالیت دولت در منطقه خوب بوده و کم کاستی همیشه وجود دارد که مسئولین دارند به مردم خدمت میکنند.

photo_2016-08-26_00-41-51
شیخی در ادامه ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمنداز تلاش های کارمندان و مجموعه دولت تقدیر نمود وگفت خداوند در قرآن به عبد نمونه که همان انسان های با تقوا هستند نام برده است و پیامبر (ص )به معنای یک عبد واقعیست.
ماموستا شیخی در ادامه به معیارهای انتخاب کارمند نمونه که همان خدمت گذاری و مردم داریست اشاره نمود
ماموستا شیخی در قسمتی از سخنان خود به موفقیت وتلاش های دولت تدبیر وامید در سطح جهانی و بین المللی یادآورشد و بیان نمود در مسئله برجام دولت عملکرد مثبتی داشته و رهبر معظم انقلاب نیز تحسین کرد وبنابراین نظام اسلامی ایران در تمام ابعاد و جلوگیری از تنش و با امنیت پایداری که دارد روز به روز مقتدرتر میشود
ماموستا شیخی در پایان سخنان خود به جان فشانی و دفاع از آب وخاک توسط مردم منطقه که زبان رو خاص و عام است نیز اشاره کرد وگفت تمام مرزها از امنیت بالایی برخوردار هستند.

photo_2016-08-26_00-41-59

photo_2016-08-26_00-41-39

درپایان از کارمندان نمونه ادارات تقدیر شد

photo_2016-08-26_00-22-41

IMG_20160827_093022
و در پایان صمن تشکر و قدردانی از تمام کسانی که در شهرستان محروم و مرزی ثلاث مشغول خدمات دهی به عزیزان ثلاثی میباشند

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.