خانه / جدیدترین اخبار / توقیف ۸ محموله کالای قاچاق و دستگیری ۱۰ نفر در روانسر

توقیف ۸ محموله کالای قاچاق و دستگیری ۱۰ نفر در روانسر

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ۸ دستگاه خودروی سواری حامل کالای قاچاق در یک عملیات ضربتی توقیف و ۱۰ نفر در این زمینه دستگیر شدند.%d8%aa%d9%88%d9%82%db%8c%d9%81-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس، به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا مرزبانی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر تردد خودروهای حامل کالای قاچاق در مسیرهای موجود در سطح حوزه استحفاظی شهرستان روانسر، محل‌های مورد نظر تحت کنترل و مراقبت قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی این شهرستان در یک عملیات ضربتی موفق شدند هشت محموله بار قاچاق را که جهت انتقال به استان های دیگر از شهرستانهای مرزی بارگیری شده بودند، توقیف کنند.

مرزبانی عنوان کرد: در این زمینه هشت دستگاه خودوری سواری توقیف و ۱۰ نفر نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروهای حامل بار قاچاق، ۴۲ دستگاه تلویزیون فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی بود کشف و ضبط کردند، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی این محموله‌های قاچاق را بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس در امر مبارزه با قاچاق کالا مجری اجرای قانون است و در این راه از هیچ کوششی فروگذاری نکرده است، اما برای ریشه‌کن‌کردن این پدیده شوم اقتصادی دستگاه‌های ذی‌ربط نیز باید ورود پیدا کند.

مرزبانی افزود: سود حاصل از شغل کاذب قاچاق کالا مقطعی است و جوانان بیکار استان نباید به صرف گذران موقت زندگی، در این وادی قدم بگذارند و باعث رکود و تعطیلی واحدهای تولیدی شوند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی برخورد قاطع خود را با قاچاقچیان و قانون شکنان ادامه خواهد داد و با تشدید اقدامات کنترلی، راه های استان را برای این افراد ناامن می سازد.

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.