خانه / جدیدترین اخبار / فرماندار گیلانغرب: تحول در نظام سلامت از دستاوردهای دولت تدبیر و امید است

فرماندار گیلانغرب: تحول در نظام سلامت از دستاوردهای دولت تدبیر و امید است

82191952-70944515ثلاث پرس: فرماندار گیلانغرب، اجرای طرح تحول نظام سلامت از اقدام های موثر و دستاوردها بزرگ دولت تدبیر و امید ذکر کرد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، کرم محمدی روز دوشنبه در آیین تجلیل از پزشکان گیلانغربی که به مناسبت بزرگداشت روز پزشک برگزار شد، گفت: نجات یک فرد نجات همه بشریت است و توسعه متوازن بدون بهداشت و درمان میسر نخواهد شد.
وی یکی از شاخصه های مهم توسعه در دنیا را توجه به مقوله بهداشت و درمان دانست و از حوزه سلامت به عنوان یکی از نقاط قوت دولت تدبیر و امید نام برد و اظهارداشت: تحول در حوزه سلامت، از افتخارها و دستاوردهای دولت دکتر روحانی است.
وی با تقدیر از مجموعه وزارت بهداشت و درمان دراجرای مطلوب طرح تحول نظام سلامت در جامعه، اظهار داشت: اعتماد سرمایه گرانقدری است که همه به دنبال آن هستند و پزشکان امین و مورد اعتماد همه هستند.
فرماندار گیلانغرب از نقش پررنگ جامعه پزشکان در دوران دفاع مقدس تقدیر کرد و افزود: کار برای خدا همیشه ماندگار است و امروز حضور در کنار پزشکان و تجلیل از فداکاری های آنها برای همه جامعه یک افتخار و حضور در کنار همه خوبی هاست.
بهمن پوریاور مدیر شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب نیز از تکمیل مرکز فوریت های پزشکی محور گیلانغرب به قصرشیرین خبر داد و گفت: پنج طرح بهداشتی و درمانی در یک ماه گذشته با صرف بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعتبار در بخش های تخصصی و مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان تکمیل شد و آماده ارایه خدمت به شهروندان است.
در پایان با اهدای لوح و هدایا از جامعه پزشکی گیلانغرب تقدیر شد.
گیلانغرب با بیش از ۷۲ هزار تن جمعیت در غرب استان کرمانشاه واقع شده است.

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.