خانه / ثلاث باباجانی / نگاهی به عملکرد شهرداری تازه اباد ثلاث باباجانی از زمان اغاز به کار مدیریت جدید

نگاهی به عملکرد شهرداری تازه اباد ثلاث باباجانی از زمان اغاز به کار مدیریت جدید

 خبرگزاری ثلاث پرس ؛شهر تازه اباد ثلاث باباجانی دارای کمبودهای فروانی در زمینه خدمات شهری و رفاهی از جمله فضای سبز پارک مناسب چاله چوله های فراوانی در خیابانهاوکوچه های در سطح شهر روبرو است که بسیاری از این مشکلات ناشی از سو مدیریت وهمچنین نبود اعتبارات لازم بوده است .

اما با اغاز به کار خانم ایصافی به عنوان سرپرست جدید شهرداری وبا کمک اعضای جدید شورا که همه انها از نیروهای جوان و بومی این شهرستان میباشند مردم این شهر انتظار خدمت رسانی بهتری دارند که حداقل بخشی از کمبودهای این شهر را جبران کنند.

در طول این چند روز از شروع رسمی کار شوراها و سرپرست جدید شهرداری کارهای هرچند کوچک ولی باتوجه به تازه کار بودن مدیریت جدید و مشکلات مالی که گریبانگیر انها میباشد قابل تقدیر است ونیاز به حمایت دارد امیدوارم با فعالیت بیشتر بخشی از این کمبودها را جبران کنند.

کارهای انجام شده و در حال انجام در سطح شهر از جمله راه اندازی سنگ شکن شهرداری که به دلیل بدهی به اداره برق متوقف شده بود همچنین نصب  و رنگ امیزی سرعت گیر در میدان ورودی به شهرک صنعتی ،لکه گیری خیابانهای مطهری و باهنر ،بتن ریزی خیابانهای انجیر بوس کارهای بود که در مدت حدودا بیست روز از اغاز به کار شوراها و سرپرست شهرداری تازه اباد ثلاث باباجانی انجام شده است.

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.