خانه / جدیدترین اخبار / پایان عملیات سرشماری عمومی نفوس و مسکن در روستاهای شهرستان روانسر

پایان عملیات سرشماری عمومی نفوس و مسکن در روستاهای شهرستان روانسر

%d8%ad%d8%b3%db%8c%d9%86-%d9%88%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%af%db%8cبه گزارش خبرگزاری ثلاث پرس فرماندار شهرستان روانسر از اتمام عملیات سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۵ در روستاهای این شهرستان خبر داد.

حسین ویسمرادی ، با بیان اینکه در نقاط شهری نیز کار سرشماری با ۹۷ درصد پیشرفت در حال انجام است افزود: تاکنون ۱۲ هزار و ۳۸۰ خانوار در این شهرستان سرشماری شده اند.

وی اضافه کرد: در مجموع تاکنون ۹۶ درصد خانوارهای شهری و روستایی روانسر سرشماری شده اند با ۴۳ هزار نفر جمعیت سرشماری شده اند.

فرماندار روانسر اضافه کرد: شهرستان روانسر به ۱۳ حوزه سرشماری تقسیم بندی شده که کار سرشماری تاکنون در ۱۰ حوزه به اتمام رسیده است.

ویسمرادی تعداد خانوارهای غایب در این شهرستان را ۲۴۷ خانوار اعلام کرد و گفت: در تلاش هستیم در سریع ترین زمان کار سرشماری از این خانوارها نیز به اتمام برسد.

%d8%b3%d8%b1%d8%b4%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%b3%d8%b1-95

وی یادآور شد: در  سرشماری اینترنتی دو هزار و ۹۵۵ خانوار شهرستان روانسر با جمعیت ۱۰ هزار و ۵۹۴ نفر در سرشماری اینترنتی شرکت کردند و از چهار هزار و ۲۸۱ خانوار مورد هدف که باید در سرشماری اینترنتی شرکت می کردند فقط دو هزار و ۹۵۵  خانوار به این روش کار ثبت نام را انجام دادند

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.