خانه / اجتماعی / کلاهبردار میلیاردی در کرمانشاه دستگیر شد

کلاهبردار میلیاردی در کرمانشاه دستگیر شد

%d9%85%d9%86%d9%88%da%86%d9%87%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87%db%8cبه گزارش خبرگزاری ثلاث پرس فرمانده انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: فردی که با جلب اعتماد شهروندان مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از طریق پیش فروش واحدهای مسکونی کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

سردار “منوچهر امان اللهی” پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران اعلام کرد: کلاهبردار حرفه ای که قبلاً هم به جرم ارتشاء دستگیر شده بود با جلب اعتماد شهروندان به بهانه ساخت و ساز املاک مسکونی، مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری و به یکی از شهرهای شمالی کشور فرار کرده بود

وی ادامه داد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی و همکاری شکات، فرد کلاهبردار دستگیر و ۱۵۱ شاکی پرونده نیز شناسایی شد.

مقام ارشد انتظامی استان به شهروندان توصیه کرد در انجام معاملات خود دقت بیشتری داشته باشند که مورد کلاهبرداری قرار نگیرند.

%da%a9%d9%84%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1

وی از شناسایی ۳۰ نفر از مالباختگان خبر داد و گفت: کماکان بر تعداد مالباختگان نیز اضافه می شود.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان ساخت: نیروی انتظامی در حوزه کشف جرایم و پیشگیری از وقوع آنها به صورت مستمر اقدام می کند و دستگیری های قابل توجهی نیز داشته است، اما شهروندان هم باید در نگهداری از اموال خود و رعایت توصیه های پلیسی توجه بیشتری داشته باشند.

سردار امان اللهی اشاره کرد: وقوع یک مورد جرم حتی از نوع خشن به معنای فقدان امنیت نیست، اول باید اوضاع و احوال استان را شناخت و عملکرد پلیس را مورد ارزیابی قرار داد تا قضاوت درستی در این زمینه داشت.

وی افزود: برای سومین سال متوالی کاهش وقوع سرقت را در استان کرمانشاه شاهد هستیم و افزایش ۲۴ درصدی کشفیات طی مدت شش ماه گذشته به آسانی بدست نیامده و حاصل برنامه ریزی های هدفمند و تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه تک تک کارکنان متعهد نیروی انتظامی است.

مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: تمهیدات لازم برای پیشگیری از وقوع جرایم در حوزه انتظامی و دستگاه قضایی و نیز سایر دستگاه های مرتبط اندیشیده شده و با قاطعیت اعلام می کنیم نیروی انتظامی از تمام توان و امکانات خود برای تحقق این مهم بهره گرفته است.

همچنین ببینید

بازگشایی مرز شیخ صله میان اقلیم کردستان و ایران

به گزارش خبرگزاری ثلاث پرس؛؛دولت مرکزی عراق دستور بازگشایی مرز غیر رسمی پشته (شیخ صله) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.